KV Deckmasters

Log in of registreer jezelf.

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Geavanceerd zoeken  
Pagina's: [1]

Auteur Topic: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam  (gelezen 968 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Hardtrack

  • Judge
  • Noble
  • **
  • Offline Offline
  • Berichten: 232
    • Bekijk profiel
Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Gepost op: 18.11.2017 - 21:52:16 »

VAME (Vermeire Amsterdam Magic Events) organiseert i.s.m. The Gamekeeper:

Sealed PPTQ Ixalan voor Pro Tour Dominaria in Richmond. De winnaar ontvangt een uitnodiging om mee te doen met een RPTQ, waar je een exclusieve Noble Hierarch promo ontvangt. Verder gaan er per speler 2 boosters Ixalan in de prijzenpot.

Het aantal ronden hangt af van het aantal spelers: vier ronden swiss bij 9-16 spelers, vijf bij 17-32 spelers. Dit alles wordt gevolgd door een top 8 draft (bij minder dan 24 spelers komen de boosters voor top 8 draft uit de prijzenpool).

Datum: Zaterdag 23 December 2017
Locatie: Spellencafe 2Klaveren
Formaat: Sealed
Rondes: Swiss 4/5 ronden afhankelijk van het aantal deelnemers gevolgd door top 8
Kosten: 27,50 euro
Headjudge: Jan Jaap Vermeire
Aanvang: 11:00, zaal open om 10:30 uur

Inschrijven kan via een reactie op dit topic of via email naar vamepptq@gmail.com. Vermeld je naam en DCI-nummer (zonder streepjes of spaties) bij je inschrijving. Heb je nog geen DCI-nummer, dan regelen we dat voor je op het toernooi zelf.

Het adres van Spellencafe 2Klaveren is De Clercqstraat 136, 1052 NP Amsterdam. 2Klaveren verkoopt prima eten en drinken tegen een schappelijke prijs, maar het is daarom niet toegestaan je eigen eten en drinken binnen te nuttigen.

Er is plek voor maximaal 32 spelers, dus schrijf je in om zeker te zijn van een plaats. Alleen inschrijvingen gedaan voor vrijdag 22 December 20:00 worden verwerkt. Als je je hebt ingeschreven, maar toch niet kan komen, wees dan zo vriendelijk je ook weer uit te schrijven.

Inschrijvingen:

1. Jeroen Verhallen 6300071511
2. Kasper Zijl 2300034141
3. Lukas Jongkind 2300034481
4. Jeroen Koster 2300126143
5. Stefan Kleijwegt 1317045815
6. Claes de Graaff 22802061
7. Niels Wardenier 5102501249
8. Menno Kronenberg 98100879
9. Sereno Raalte 9314593188
10. Bob van der Linden 203316
11. Nai Jai Lee 70595448
12. Nick Immerzeel 6212413748
13. Niels van der Steen 4314596285
14. Pim Heijne 6300222438
15. Imke Bongers 8212392178
16. Jonne Berghuis 5113053097
17. Maarten Vlaar 7314604278
18. Kim Homsma 6414816611
19. Thijs Le Blansch 2112666609
20. Robin Rommel 49130011
21. Sander van de Noort 7213650791
22. Joep Lenglet 5318687382
23. Kees van Montfoort 8107100446
24. Thijs van der Meer 9106777005
25. Emil Landman 69269440
26. Lennart Lindeman 31174181
27. Roy van den Oever 18331236
28. Evgeny Pestov 7212360296
29. Wout van Aken 68485103
30. Sven Dijt 30202723
31. Leroy de Roo 2300036885
32. Dennis Scherpenzeel 2061077814

Reservelijst:

33. Tom Verzijl 6105335378
34. Gabriel Souza 6300473896
35. Eric Moyer 4030121759
36.
37.
38.
« Laatst bewerkt op: 22.12.2017 - 21:20:58 door Hardtrack »
Gelogd
The senior wizard in a world of magic had the same prospects of long-term employment as a pogo stick tester in a minefield.
- Terry Pratchett, Moving Pictures

Hardtrack

  • Judge
  • Noble
  • **
  • Offline Offline
  • Berichten: 232
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #1 Gepost op: 18.11.2017 - 21:52:27 »

Gereserveerd.
Gelogd
The senior wizard in a world of magic had the same prospects of long-term employment as a pogo stick tester in a minefield.
- Terry Pratchett, Moving Pictures

Claes

  • Pro Player
  • Lord
  • ****
  • Offline Offline
  • Berichten: 705
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #2 Gepost op: 22.11.2017 - 10:42:06 »

Claes de Graaff 22802061
Gelogd

neliz193

  • Noble
  • ***
  • Offline Offline
  • Berichten: 51
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #3 Gepost op: 05.12.2017 - 19:27:09 »

Niels Wardenier
 :dci: 5102501249
Gelogd
Still had all the bees

Hardtrack

  • Judge
  • Noble
  • **
  • Offline Offline
  • Berichten: 232
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #4 Gepost op: 15.12.2017 - 11:15:39 »

Vanwege de beperkte inschrijvingen tot op heden breng ik het maximaal aantal spelers terug tot 32. Als er komende week opeens veel meer inschrijvingen komen ga ik mijn best doen een tweede judge aan te trekken, maar op basis van deze inschrijvingen kon ik dat tot op heden niet doen en vanwege de korte termijn is er geen garantie dat ik die nog kan vinden.
Gelogd
The senior wizard in a world of magic had the same prospects of long-term employment as a pogo stick tester in a minefield.
- Terry Pratchett, Moving Pictures

wickedpepper

  • Townsfolk
  • **
  • Offline Offline
  • Berichten: 7
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #5 Gepost op: 16.12.2017 - 10:09:06 »

Imke Bongers
8212392178
Gelogd

neliz193

  • Noble
  • ***
  • Offline Offline
  • Berichten: 51
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #6 Gepost op: 16.12.2017 - 14:11:35 »

Arno Matser 5107138394
Gelogd
Still had all the bees

Fardo

  • Noble
  • ***
  • Offline Offline
  • Berichten: 161
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #7 Gepost op: 17.12.2017 - 12:39:18 »

Ik probeer er bij te zijn. Ik laat het uiterlijk vrijdag weten, als ik er niet bij ben

Robin Rommel : 49130011
Gelogd

wickedpepper

  • Townsfolk
  • **
  • Offline Offline
  • Berichten: 7
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #8 Gepost op: 17.12.2017 - 17:35:24 »

Sander van de Noort 7213650791
Gelogd

thegreedygrill

  • Noble
  • ***
  • Offline Offline
  • Berichten: 43
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #9 Gepost op: 18.12.2017 - 11:02:40 »


Inschrijfs: Laurens van der Beek, 3112736253


Edit: Was even vergeten dat ik zaterdag nog een lokaal toernooi had, sorry!
« Laatst bewerkt op: 18.12.2017 - 15:10:33 door thegreedygrill »
Gelogd

Claes

  • Pro Player
  • Lord
  • ****
  • Offline Offline
  • Berichten: 705
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #10 Gepost op: 18.12.2017 - 13:03:25 »

Kees van Montfoort
8107100446
Gelogd

Meowmix

  • Noble
  • ***
  • Offline Offline
  • Berichten: 119
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #11 Gepost op: 18.12.2017 - 14:41:45 »

Inschrijfs :)
Gelogd
Thijs van der Meer // DCI 9106777005

RvdO

  • Pro Player
  • Lord
  • ****
  • Offline Offline
  • Berichten: 1720
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #12 Gepost op: 19.12.2017 - 13:48:11 »

Roy van den Oever, 18331236
Gelogd

Hardtrack

  • Judge
  • Noble
  • **
  • Offline Offline
  • Berichten: 232
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #13 Gepost op: 19.12.2017 - 14:38:43 »

Dan is de lijst op het moment vol. Geef alsjeblieft aan als je toch wel wilt komen, dan kan ik inschatten of en hoe hard ik moet zoeken naar een tweede judge.
Gelogd
The senior wizard in a world of magic had the same prospects of long-term employment as a pogo stick tester in a minefield.
- Terry Pratchett, Moving Pictures

WvA

  • Noble
  • ***
  • Offline Offline
  • Berichten: 146
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #14 Gepost op: 19.12.2017 - 18:02:49 »

Mocht er een plekje vrij komen dan ben ik graag van de partij

Wout van Aken
68485103
Gelogd

Hardtrack

  • Judge
  • Noble
  • **
  • Offline Offline
  • Berichten: 232
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #15 Gepost op: 20.12.2017 - 18:25:45 »

We hadden nog afzegging, dus Wout, je staat nog op de hoofdlijst!
Gelogd
The senior wizard in a world of magic had the same prospects of long-term employment as a pogo stick tester in a minefield.
- Terry Pratchett, Moving Pictures

dennis4

  • Noble
  • ***
  • Offline Offline
  • Berichten: 62
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #16 Gepost op: 22.12.2017 - 16:15:21 »

Graag doe ik nog mee

dennis scherpenzeel 2061077814

P.s. zijn er nog mogelijkheden tot uitbreiden van het aantal deelnemers of houd het echt op bij 32?
Gelogd

Hardtrack

  • Judge
  • Noble
  • **
  • Offline Offline
  • Berichten: 232
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #17 Gepost op: 22.12.2017 - 17:37:42 »

Dit zijn te weinig deelnemers voor mij om een extra judge (en een extra ronde) te verantwoorden, dus het aantal blijft staan op 32 spelers.

@Dennis: Je staat nu tweede op de reservelijst (net nog een afzegging). Er is een zeer redelijke kans dat je mee kan doen, maar kan een garanties geven.
Gelogd
The senior wizard in a world of magic had the same prospects of long-term employment as a pogo stick tester in a minefield.
- Terry Pratchett, Moving Pictures

neliz193

  • Noble
  • ***
  • Offline Offline
  • Berichten: 51
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #18 Gepost op: 22.12.2017 - 17:40:09 »

Ik wil graag Arno Matser afmelden
Gelogd
Still had all the bees

TomV

  • Townsfolk
  • **
  • Offline Offline
  • Berichten: 12
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #19 Gepost op: 22.12.2017 - 18:03:29 »

Ik wil mijzelf graag op de reservelijst plaatsen voor morgen, 6105335378
Gelogd

RvdO

  • Pro Player
  • Lord
  • ****
  • Offline Offline
  • Berichten: 1720
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #20 Gepost op: 23.12.2017 - 08:55:04 »

Roy van den Oever, 18331236

Ik wil me ook graag afmelden, sorry voor de late melding
Gelogd

Meowmix

  • Noble
  • ***
  • Offline Offline
  • Berichten: 119
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #21 Gepost op: 23.12.2017 - 09:26:52 »

Storing tussen Ede-Wageningen en Utrecht. Ik ben er in principe nu exact 11:00 als er niks meer mis gaat :S

Edit: volgende trein ook geschrapt. Ik ga er niet bij zijn.
« Laatst bewerkt op: 23.12.2017 - 09:36:19 door Meowmix »
Gelogd
Thijs van der Meer // DCI 9106777005
Pagina's: [1]