KV Deckmasters

Log in of registreer jezelf.

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Geavanceerd zoeken  
Pagina's: [1]

Auteur Topic: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam  (gelezen 167 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Hardtrack

  • Judge
  • Noble
  • **
  • Offline Offline
  • Berichten: 214
    • Bekijk profiel
Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Gepost op: 18.11.2017 - 21:52:16 »

VAME (Vermeire Amsterdam Magic Events) organiseert i.s.m. The Gamekeeper:

Sealed PPTQ Ixalan voor Pro Tour Dominaria in Richmond. De winnaar ontvangt een uitnodiging om mee te doen met een RPTQ, waar je een exclusieve Noble Hierarch promo ontvangt. Verder gaan er per speler 2 boosters Ixalan in de prijzenpot.

Het aantal ronden hangt af van het aantal spelers: vier ronden swiss bij 9-16 spelers, vijf bij 17-32 spelers en zes bij 33-64 spelers. Dit alles wordt gevolgd door een top 8.

Datum: Zaterdag 23 December 2017
Locatie: Spellencafe 2Klaveren
Formaat: Sealed
Rondes: Swiss 4/5/6 ronden afhankelijk van het aantal deelnemers gevolgd door top 8
Kosten: 27,50 euro
Headjudge: Jan Jaap Vermeire
Aanvang: 11:00, zaal open om 10:30 uur

Inschrijven kan via een reactie op dit topic of via email naar vamepptq@gmail.com. Vermeld je naam en DCI-nummer (zonder streepjes of spaties) bij je inschrijving. Heb je nog geen DCI-nummer, dan regelen we dat voor je op het toernooi zelf.

Het adres van Spellencafe 2Klaveren is De Clercqstraat 136, 1052 NP Amsterdam. 2Klaveren verkoopt prima eten en drinken tegen een schappelijke prijs, maar het is daarom niet toegestaan je eigen eten en drinken binnen te nuttigen.

Er is plek voor maximaal 64 spelers, dus schrijf je in om zeker te zijn van een plaats. Alleen inschrijvingen gedaan voor vrijdag 22 December 20:00 worden verwerkt. Als je je hebt ingeschreven, maar toch niet kan komen, wees dan zo vriendelijk je ook weer uit te schrijven.

Inschrijvingen:

1. Jeroen Verhallen 6300071511
2. Kasper Zijl 2300034141
3. Lukas Jongkind 2300034481
4. Jeroen Koster 2300126143
5. Stefan Kleijwegt 1317045815
6. Claes de Graaff 22802061
7. Niels Wardenier 5102501249
8. Menno Kronenberg 98100879
9. Sereno Raalte 9314593188
10. Bob van der Linden 203316
11.
12.
13.
14.
15.
16.
« Laatst bewerkt op: 08.12.2017 - 10:41:37 door Hardtrack »
Gelogd
The senior wizard in a world of magic had the same prospects of long-term employment as a pogo stick tester in a minefield.
- Terry Pratchett, Moving Pictures

Hardtrack

  • Judge
  • Noble
  • **
  • Offline Offline
  • Berichten: 214
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #1 Gepost op: 18.11.2017 - 21:52:27 »

Gereserveerd.
Gelogd
The senior wizard in a world of magic had the same prospects of long-term employment as a pogo stick tester in a minefield.
- Terry Pratchett, Moving Pictures

Claes

  • Pro Player
  • Lord
  • ****
  • Offline Offline
  • Berichten: 697
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #2 Gepost op: 22.11.2017 - 10:42:06 »

Claes de Graaff 22802061
Gelogd

neliz193

  • Noble
  • ***
  • Online Online
  • Berichten: 44
    • Bekijk profiel
Re: Zaterdag 23 December - Sealed PPTQ in Amsterdam
« Reactie #3 Gepost op: 05.12.2017 - 19:27:09 »

Niels Wardenier
 :dci: 5102501249
Gelogd
Still had all the bees
Pagina's: [1]